GOEDEHOOP

(017) 634 7722

goedehoopskool@mweb.co.za   

Secunda Mpumalanga 2302 za

Akademie Top 10 vir die 2de kwartaal - Graad 5.

1. Nika Thomas
2. Kayla Hurter
3. Mauritia van Zyl
4. Jayden Joubert
5. Nicola de Beer
6. Wernich Rossouw
7. Kyleigh van der Walt
8. Jandré Scheepers
9. Tiaan Rabie
10. Stefan Bezuidenhout

Graad 6

Graad 5

Akademie Top 10 vir die 3de kwartaal - Graad 6.

1. Xantia Engelbrecht
2. Charissa Stapelberg
2. Johan Nel
4. Lana Hyman
5. Cherise Stapelberg
6. Chené de Bruin
7. Surike Jonker
7. Michael Botha
9. Jean du Toit
10. Megan van Schalkwyk
10. Tiffany Phillipson

TOP 10

Graad 7

2de Kwartaal 2017

Akademie Top 10 vir die 1ste kwartaal - Graad 6.

Top 10
1.    Lana Hyman
2.    Tiaan de la Rey
3.    Jean du Toit
3.    Megan van Schalkwyk
5.    Xantia Engelbrecht
5.    Charissa Stapelberg
7.    Cherise Stapelberg
8.    Michael Botha
9.    Tiffany Phillipson
​10.  Chené de Bruin

Akademie Top 10 vir die 3de kwartaal - Graad 4.

1. Tharina Viljoen
2. Cayla Rossouw
3. Mia du Toit
4. Simeon Rudolph
5. Danielle Roodt
6. Calene Grobler
7. Bismarck Jansen
8. Walt Vorster
9. Marelise de Jager
10. Elri Kruger

Akademie Top 10 vir die 2de kwartaal - Graad 6.

1. Lana Hyman
2. Charissa Stapelberg
3. Xantia Engelbrecht
4. Cherise Stapelberg
5. Jean du Toit
6. Surike Jonker
7. Michael Botha
8. Tiaan de la Rey
9. Chené de Bruin
10. Tian Steyn

Graad 7

Graad 6

Graad 5

Akademie Top 10 vir die 2de kwartaal - Graad 4.

1. Mia du Toit
2. Simeon Rudolph
3. Tharina Viljoen
4. Cayla Rossouw
5. Bismarck Jansen
5. Walt Vorster
7. Jamie-Lee van Rooyen
8. Calene Grobler
9. Elri Kruger
10. Lisché de Beer
11. Juandri Fourie

Graad 5

Akademie Top 10 vir die 3de kwartaal - Graad 7.

1. Emmarentia Viljoen
2. Zelri de la Rey
3. Chizelle Rossouw
4. Morgan Blake
5. Chenique vd Vyver
6. JD Kotzé
7. Stephan Steyn
8. Nika Fortuin
9. Gideon Thomas
10. Jean Lock

Graad 4

Akademie Top 10 vir die 3de kwartaal - Graad 5.

1. Kayla Hurter
2. Nika Thomas
3. Jayden Joubert
4. Mauritia van Zyl
5. Jandré Scheepers
6. Tiaan Rabie
6. Nicola de Beer
8. Kyleigh vd Walt
9. Stefan Bezuidenhout
10. Wernich Rossouw

2de Kwartaal 2017

Graad 4

Akademie Top 10 vir die 2de kwartaal - Graad 7.

1. Zelri de la Rey
2. Chizelle Rossouw
3. Emmarentia Viljoen
4. Chenique van der Vyver
5. Morgan Blake
6. Anke Pretorius
7. Nika Fortuin
8. JD Kotzé
9. Gideon Thomas
10. Mikayla Whatley

1ste Kwartaal 2017

Graad 7

Akademie Top 10 vir die 1ste kwartaal - Graad 5.

Top 10
​1.    Nika Thomas
2.    Kayla Hurter
3.    Jayden Joubert
4.    Mauritia van Zyl
5.    Wernich Rossouw
6.    Stefan Bezuidenhout
7.    Juliun Cosmo
8.    Jandré Scheepers
9.    Nicola de Beer
10.  Divan van der Merwe

Graad 4

Akademie Top 10 vir die 1ste kwartaal - Graad 4.

Top 10
1.    Simeon Rudolph
2.    Mia du Toit
3.    Cayla Rossouw
3.    Tharina Viljoen
5.    Juandri Fourie
6.    Clarisé van Zyl
7.    Marelise de Jager
8.    Jeandré Beukes
9.    Elri Kruger
10.  Calene Grobler

Graad 6

Akademie Top 10 vir die 1ste kwartaal - Graad 7.

Top 10
1.    Zelri de la Rey
2.    Chizelle Rossouw
3.    Emmarentia Viljoen
4.    Morgan Blake
5.    Simoné Botha
6.    Chenique van der Vyver
7.    Stephan Steyn
8.    Anke Pretorius
9.    JD Kotzé
​10.  Nika Fortuin